







750 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Розміри | |
| Об`єм | 38 л |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 25 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина | 33 см |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Бренд | Wallaby |