Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосумка на багажник, велоштани Сrivit 40 L S061789
Опис товару:
- Одне основне відділення, яке закривається кришкою-клапаном на двох фастексах.
- Сумка виготовлена з водовідштовхувального прогумованого поліестеру та мають просте кріплення чотирьох ремінців із пряжками та двом ремінцям на липучках.
- Стінки сумки прилеглі до велосипеда мають жорстку пластикову вставку зовні.
- Усередині сумки є спеціальна знімна пластикова вставка на днищі сумки.
Характеристики:
- Країна походження торгової марки: Crivit, Німеччина.
- Розміри однієї сумки: 39 х 35 х 16 см.
- Об'єм двох сумок: 40 (20х2) літрів.
- Максимальна вантажність: 8 кг.
- Матеріал: прогумований поліестер.
- Колір: рожевий.
|
| Виробник | Crivit Sports |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 16 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина | 39 см |
| Стать | Жіноча |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Колір | Рожевий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
|
| Бренд | Thule |