Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Villado синя SS50-597
Опис товару:
- дві зовнішні кишені з обох боків сумки — одне відділення на кнопці з магнітом, інше на блискавці;
- основне відділення на блискавці, всередині розташовані відділення для 14-дюймового ноутбука з ремінцем-липучкою; дві відкриті кишеньки та кишеня на блискавці;
- сумка виготовлена з якісної штучної шкіри;
- дві ручки середньої довжини;
- у комплекті є знімний плечовий ремінь.
Характеристики:
- Висота: 28,5 см, (з піднятими ручками сумки — 42 см).
- Ширина: 37,5 см.
- Глибина: 11 см.
- Максимальна довжина плечового ременя 144 см.
- Колір: синій, коричнева тканина всередині.
- Матеріал: штучна шкіра.
- Поміщаються документи формату А4.
- Виробник: Villado, Польща.
|
| Виробник | Villado |
| Країна виробник | Польща |
| Тип сумки | Портфель |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 285 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Довжина плечового ременя | 1440 мм |
|
| Пол1 | Жіночий |
| Тип | Портфель |
| Глибина | 110 |
| Дропшиппинг | Так |