Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cпортивна сумка Umbro Sportsbag на 45л UMBM0026-87
Опис товару:
- Простора спортивна сумка Umbro, у якій достатньо місця для Вашого спорядження.
- Вона виготовлена з високоякісного міцного матеріалу, який зводить до мінімуму пошкодження.
- Сумку можна носити як за ручки, так і на регульованому плечовому ремені. Накладки на ручках для носіння в руці можна з'єднати на липучці.
- Лицьова сторона сумки прикрашена написом і логотипом бренда Umbro.
- Вам сподобається сумка з посиленим дном для будь-якого виду спорту або будь-якого іншого випадку.
- Одне основне відділення на блискавці. Усередині розташована невелика кишенька на блискавці.
- Бічне відділення для взуття або вологих речей.
- Відкрита бічна сітчаста кишеня
Характеристики:
- Матеріал: 100% поліестер.
- Колір: синій.
- Розміри, см (ШхВхГ): 50х38х25.
- Вага: 520 г.
- Об'єм: 45 л.
- Виробник: Umbro, Нідерланди.
|
| Вага | 520 г |
| Об`єм | 45 л |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 25 см |
|
| Виробник | Umbro |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Плечовий ремінь |
|
| Тип сумки | спортивна сумка |