



Відправка з 17 квітня 20261 230 ₴
Хочете місткий і стильний рюкзак? Тоді ця модель — просто знахідка для вас! Він тішитиме вас своїм сучасним дизайном, надійністю і міцністю. Ви можете з ним вирушити на навчання, роботу або просто гуляти містом.
Опис товару:
Рюкзак на одне основне відділення.
Застібка — блискавка.
Внутрішнє відділення для ноутбука або документів.
Кишеня на блискавці на фронтальній стороні.
Зручна коротка ручка для транспортування.
Регульовані плечові ремені.
Характеристика:
Матеріал: оксфорд (поліестер із водонепроникним просоченням)
Підкладка: поліестер.
Колір: рожевий.
Розміри, см: 40х30х16
Об'єм: 18 л.
Виробник: Poolparty, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Poolparty |
| Об`єм | 18 л |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 16 см |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Poolparty |