





4 750 ₴
Модель вирізняється легкістю, компактністю, функціональністю та сучасним дизайном. Такий рюкзак — ваше стильне рішення на кожен день.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 640 г |
| Виробник | Deuter |
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 21 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Синій |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Спортивний |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Доросла |
| Бренд | Deuter |