









6 100 ₴
Представляємо до Вашої уваги міцний і надійний молодіжний рюкзак Deuter Lake Placid 27, який ідеально підходить для походу в тренажерний зал. Адже в нього поміститься все необхідне для занять спортом. Виріб має стильний вигляд і вирізняється сучасним поєднанням синього та блакитного кольорів.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deuter |
| Об`єм | 27 л |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 39 см |
| Глибина | 21 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Кишені | Фронтальний |
| Особливості | Водонепроникна тканина |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Чоловічий |
| Вікова група | Доросла |
| Бренд | Deuter |