


395 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Виробник | Crivit Sports |
| Об`єм | 4 л |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Термосумка |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 21.5 см |
| Глибина | 12 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Ланч-бокс |
| Тип застежки | Блискавка |