


548 ₴
Новий рюкзак із якісного матеріалу, чудово підійде для прогулянок. Зручна форма та продумане розміщення кишені чудове рішення для людини, яка постійно рухається.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 15 л |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 14 см |
| Тип | Міський |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Поліестер |
| Бренд | Solo Group |