



4 370 ₴
Коричневий тактичний рюкзак на 30 літрів — це нове слово серед тактичних рюкзаків. Компактний, але місткий. Ця модель дуже популярна як серед військовослужбовців, так і серед цивільних людей, завдяки своїй зручності та місткості.
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Condor |
| Об`єм | 33 л |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Коричневий |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 16 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Тактичні |