



499 ₴
Зручна та практична сумка призначена для перенесення ноутбука. Сумка виготовлена зі стійкого до зносу матеріалу, забезпечена зручними ручками.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continent |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Continent |