Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-переноска для тварин Petstory сірий L81B grey
Опис товару:
- Легке та зручне плечове перенесення для хатніх тварин.
- Великі вентиляційні отвори забезпечують гарну циркуляцію повітря всередині.
- Виготовлена з нетоксичного спіненого ПВХ.
- Плечовий ремінь, а також ергономічна ручка для зручного транспортування вашого вихованця.
- Зручна застібка-блискавка спереду сумки.
- Вона складається до невеликих розмірів, завдяки чому його зберігання надзвичайно просте.
- Переноска ідеально підходить для перевезення цуценят і маленьких собак, а також кішок.
Характеристики:
- Матеріал: спінений ПВХ.
- Колір: сірий.
- Розмір ШхВхГ (см): 43x32x28.
- Розмір після складання: 43x32x6,5 см.
- Вага(кг): 0.70 кг.
- Вага тварин до 6 кг.
- Виробник: Китай.
|
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 28 мм |
|
| Форма | Прямокутна |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Сумка-переноска |
| Виробник | Nobrand |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Композитний матеріал |
| Розмір | Середній |
| Кількість відділень | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | True |
| Замок | Немає |
| Призначення | Унісекс |
| Телескопічна ручка | False |
| Регулювання розміру | False |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |