Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня косметичка, несесер Campus коричнева 5900787466677
Опис товару:
- Матеріал: міцний поліестер із водовідштовхувальними властивостями.
- Містка, практична, зручна косметичка.
- Усередині косметички: одне основне сітчасте відділення на блискавці, одна кишеня на блискавці, чотири відкриті кишенька.
- Гачок для підвішування.
- Дзеркало на липучці.
- Закривається на двох фастексах.
- Ідеально підходить для відпочинку, у готелі, відрядженні, у валізі та у ванній кімнаті.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри косметички в розкладеному вигляді 44 см х 25 см.
- Розміри складеної косметички 25 см х 15,5 см.
- Колір: коричневий із візерунками.
- Виробник: Campus, Китай.
|
| Виробник | Campus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Несесер |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | Кліпси |
| Ручки | Немає |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Стан | Новий |
|
| Тип сумки | Косметичка |