


399 ₴
Зручна та практична сумка призначена для перенесення небольшого ноутбука или планшета. Сумка виготовлена зі стійкого до зносу матеріалу, забезпечена зручними ручками та плечовим ременем.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continent |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 10" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Відділення | Відділення-органайзер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Continent |