







10 087 ₴
Модна сумка з якісного та довговічного матеріалу, вона дуже міцна та стильна та безсумнівно тішитиме Вас щодня упродовж довгого періоду.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pacsafe |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Для чоловіків |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Плечовий ремінь, Регулювання розміру |
| Розміри | |
| Об`єм | 12 л |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 19 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 570 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Pacsafe |