








1 949 ₴
Цей рюкзак має чудовий функціонал, що дає змогу зручно організувати всі необхідні предмети, також він має комфортну для тривалого носіння конструкцію.
Особливості конструкції:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Об`єм | 25 л |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 1.15 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 44 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Тактичні |