









2 499 ₴
Цей рюкзак є оптимальним вибором з урахуванням універсальності, тому може використовуватися для будь-яких завдань, пов'язаних із перенесенням або зберіганням великої кількості спорядження, і особливо корисний військовим і волантерам.
Особливості конструкції:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Об`єм | 45 л |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 1.1 кг |
| Кількість лямок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 37 см |
| Висота | 53 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Тактичні |