Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 15,6 дюйма HP Compaq чорний AX338AA
Опис товару:
- Сумка має одне основне відділення на блискавці.
- Усередині першого відділення розташований відділ для ноутбука 15,6 дюймів і кишеня для документів формату А4.
- У другому відділенні розташовані чотири відкритих кишенька для візиток, відкрита кишеня на телефоні, дві петлі для ручок.
- На лицьовій стороні розташований додатковий кишеня на блискавці.
- Дві ручки середньої довжини та незнімний регульований ремінь через плече.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 32,51 × 41,9 × 10,2 см.
- Вага: 0,91 кг.
- Виробник: HP, Китай.
|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
|
| Ширина | 419 мм |
| Висота | 325 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Вага | 910 г |