



2 550 ₴
Нова стильна та зручна наплічна сумка — це універсальний повсякденний варіант для шанувальників компактних і функціональних аксесуарів.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tarwa |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Зелений |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Tarwa |