



4 505 ₴
Пропонуємо до Вашої уваги сумку для чоловіків, яка неабияк спрощує життя й допомагає розкрити свій особистий образ через аксесуари. Цей аксесуар дасть змогу представнику чоловічої статі не тільки носити із собою все необхідне, але й підкреслити свою неповторну особистість. Велике містке відділення на блискавці збереже в збереженні ваші речі. Сумка виготовлена з натуральної шкіри та слугуватиме багато років.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tarwa |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Tarwa |