Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка Edibazzar чорний на 20л ST77D black
Опис товару:
- Один основний відсік на блискавці. Усередині розташована одна кишеня на блискавці й одна відкрита кишеня.
- Відділ для вологих речей із внутрішнім поліетиленовим покриттям.
- Відсік для взуття на бічній поверхні сумки.
- Зовнішня кишеня з органайзером і кишенею на блискавці.
- Ручки середньої довжини..
- Знімний регульований ремінь через плече.
- На дні сумки є металеві ніжки.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон.
- Колір: чорний.
- Розміри, см (ШхВхГ): 46х24х24.
- Об'єм: 20 л.
- Вага: 340 г.
- Виробник: Edibazzar, Китай.
|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Нейлон |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
|
| Об`єм | 20 л |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 340 г |
|
| Тип сумки | Спортивна сумка |