







395 ₴
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Косметичка |
| Бренд | Wallaby |