Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактична сумка Molle Combat Sachet хакі 8935003599058 khaki
Опис:
- Функціонально зручна модель завдяки великій кількості відділень, що дає змогу легко розмістити всі Ваші речі.
- Має одне основне відділення на блискавці. Усередині розміщена відкрита кишеня.
- Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
- Дві кишені на блискавці на бічних поверхнях сумки.
- Нейлонові петлі Molle для підвішування додаткових аксесуарів на лицьовій стороні.
- Сітчаста кишеня на бічній поверхні сумки.
- Нейлонові петлі для підвішування додаткових аксесуарів на лицьовій і бічних поверхонь сумки.
- Знімний регульований ремінь, який дає змогу носити сумку як на плечі, так і на поясі.
Характеристики:
- Матеріал: 600 Ден Оксфорд
- Розміри: 30х18х8 см.
- Колір: хакі.
- Виробник: Edibazzar, Китай.
|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Оксфорд |
|
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 30 см |
|
| Ручки | Немає |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | True |
| Підкладка | True |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Стан | Нове |