


3 595 ₴
Чудова валіза, з якою Ви завжди будете на висоті та безсумнівно зможете виділитися з натовпу однотипних валіз. Ця валіза ідеально підкреслить Ваш вишуканий смак. Також він дуже міцний і слугуватиме не один рік, вірою й правдою.
Опис товару:
Характеристики:
Відео щодо товару:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 85.7 л |
| Висота | 74 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |