




3 649 ₴
Практичний, стильний рюкзак, , який може стати в пригоді в будь-якій ситуації — для прогулянок містом або одноденних походів, також його можна брати із собою в подорож як додатковий рюкзак. Рюкзак високої якості, дуже зручний у використанні.
Опис виробу:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dakine |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 25 л |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Поліестер |
| Вікова група | Доросла |
| Бренд | Dakine |