


1 243 ₴
Сумка через плече має бути в кожного чоловіка, адже ця дуже зручна та практична модель. З нею можна впоратися куди завгодно, все найнеобхідніше буде при собі.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mark Ryden |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 380 мм |