


1 275 ₴
Легкий, м'який, місткий рюкзак від Bagland стане вашим зручним і стильним рішенням на кожен день. Рюкзак підкорить вас своїм сучасним дизайном і високою якістю виготовлення, а також міцністю і функціональністю.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 29 см |
| Глибина | 15 см |
| Вага | 350 г |
| Об`єм | 17 л |
| Матеріал | Поліестер |
| За типом конструкції | М'який |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Особливості | М'який рюкзак |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стать | Унісекс |
| Тип рюкзака | Міські, Шкільні |
| Бренд | Bagland (Україна) |