


1 806 ₴
Чудовий рюкзак виготовлений із високоякісного матеріалу — ідеальне доповнення модного гардероба для активної сучасної людини. Рюкзак дуже практичний у повсякденному використанні, він буде корисний Вам цілий рік і за будь-якої погоди. Висока якість, незвичайний дизайн і практичність — головні переваги цієї моделі.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power In Eavas |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 38 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 25 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 34 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Power In Eavas |