



2 949 ₴
Надійний рюкзак виготовлений із високоякісного матеріалу — ідеальне доповнення модного гардероба для активної сучасної людини. Рюкзак дуже практичний у повсякденному використанні, він буде корисний Вам цілий рік і за будь-якої погоди. Висока якість, незвичайний дизайн і практичність — головні переваги цієї моделі.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Об`єм | 21 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 31 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Wenger |