







750 ₴
Опис сумки:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Універсальний |
| Довжина | 70.0 |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | True |
| Розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Довжина | 70 |
| Розмір | Середній |