


1 056 ₴
Представляємо Вам молодіжний рюкзак. Призначений для дітей підліткового віку та молоді від 10 років, має сучасний дизайн, прекрасно підійде для навчання та прогулянок. Приємна на дотик матерія зберігає свої властивості впродовж довгих років за умови дбайливого ставлення.
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 17 л |
| Колір | Рожевий |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 29 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Поліестер |
| Бренд | Bagland (Україна) |