


1 849 ₴
Новий молодіжний рюкзак призначений для дітей підліткового віку та молоді, а також має сучасний дизайн, прекрасно підійде для навчання та прогулянок. Приємна на дотик матерія зберігає свої властивості впродовж довгих років за умови дбайливого ставлення.
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 21 л |
| Колір | Фіолетовий |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 30 см |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Поліестер |
| Бренд | Bagland (Україна) |