



1 849 ₴
Молодіжний рюкзак підходить для повсякденного носіння. Комфортна посадка, рівномірний розподіл навантаження, дві бічні кишені. З таким рюкзаком на плечах вас помітять у будь-якому суспільстві.
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 21 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Поліестер |
| Бренд | Bagland (Україна) |