








749 ₴
Надійна сумка з основним відділенням, яка здатна помістити все необхідне. Ця сумка ідеальна для подорожей і відряджень. Тому такі вироби стануть вдалим вибором для чоловіків, які віддають перевагу простій естетиці.
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Confident |