





2 649 ₴
Цей аксесуар не тільки функціональний у використанні, але й доповнює елегантний образ сучасного чоловіка. Розмір сумки невеликий, але місткий і дуже зручний.
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Tavinchi |