Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня косметичка Ecarla чорна KS34WZ3
Опис товару:
- Косметичка виготовлена з міцного матеріалу з водовідштовхувальними властивостями.
- Закривається на блискавку та накривається клапаном на двох липучках.
- Пластиковий гачок дає змогу підвісити сумку для більшої зручності користування.
- Усередині косметички розташована поліетиленова кишеня на блискавці, дві кишені на блискавці (одна з яких сітчаста), чотири відкриті кишені (дві з яких сітчастих), дві петлі для фіксації аксесуарів.
- Ручка-петля для підвішування або транспортування в руці.
Характеристики:
- Об'єм, л: 3.
- Вага, кг: 0.130.
- Розміри, см: 23х19х8.
- Матеріал: поліестер.
- Колір: чорний.
- Призначення: для ванного приладдя та косметики.
|
| Виробник | Eleca |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Вага | 0.13 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |