



1 650 ₴
Практичний і водночас стильний рюкзак на всі випадки життя. Високоякісний поліестер, чудовий дизайн здатний підкорити серце найвибагливішого покупця. Рюкзак має одне велике відділення та низку функціональних кишень, що робить його містким і чудово ходить для міських і заміських прогулянок.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 22 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Leadfas |