



1 080 ₴
Практична та сучасна сумка для ноутбука от Sumdex. Сумка має посилені стінки, що дає змогу надійно захистити ноутбук від пошкоджень. З таким аксесуаром для ноутбука буде дуже комфортно. Сумку можна носити як у руках, так і на плечі.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Sumdex |