


850 ₴
Стильна та містка сумка з відділом для ноутбука до 16 дюймів. Усередині розташована основна кишеня для ноутбука, а також секції для: авторучок, олівців візиток, телефона, блока живлення, мишки та іншого. Мінімалістичний і витриманий дизайн. Кишеня для аксесуарів на передній частині сумки дасть змогу розмістити письмове приладдя, блокнот тощо.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 413 мм |
| Висота | 311 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Sumdex |