


2 695 ₴
Новий молодіжний рюкзак стане чудовим доповненням вашого повсякденного образу. Модель довго тішитиме вас своїм стриманим і сучасним дизайном, а також високою якістю виготовлення.
Опис моделі:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mark Ryden |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 15 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Mark Ryden |