









695 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 30 л |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Спортивна сумка |