Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для тренувань 37 л Head Tour Team Club 283168-bksf
Опис товару:
- Міцний синтетичний матеріал із водовідштовхувальними властивостями.
- Сумка досить містка, тут поміститься ваше спорядження, одяг та взуття.
- Також вона добре підійде під час коротких поїздок, коли Вам потрібно взяти з собою тільки найнеобхідніше.
- Основне відділення на блискавці.
- Додатково сумка має універсальну невелику кишеню на блискавці, де можна розмістити цінні предмети, наприклад, телефон або гроші.
- Оснащений зручними і широкими регульованими лямками.
- Сумка не оснащена ременем на плечі.
Характеристики:
- Артикул: 283168-bksf.
- Виробник: Head.
- Матеріал: поліестер.
- Розміри см (ДхШхВ): 53х30х30 см.
- Об'єм: 37 л.
- Вага: 440 г.
- Колір: чорний із сірим.
|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
|
| Об`єм | 37 л |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 0.44 г |
|
| Тип сумки | Спортивна сумка |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Телескопічна ручка | False |
| Плечовий ремінь | False |
| Регулювання розміру | False |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Замок | Немає |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Замок | Немає |