



620 ₴
Цей практичний рюкзак можна використовувати як міський рюкзак, для активного відпочинку та для нетривалих поїздок. Висока якість і привабливий дизайн виробу не залишать вас байдужим.
Опис товару:
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Польща |
| Об`єм | 10 л |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 23 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Міський |
| Стать | Унісекс |