



766 ₴
Практична чоловіча сумка на плече, маючи два відділення і безліччю кишень стане Вашим невіддільним повсякденним атрибутом, зокрема якщо Ви носите із собою велику кількість різних дрібних предметів.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |