



899 ₴
Стильна чоловіча сумка з якісного матеріалу. Такий аксесуар чудово підійде для міста, для роботи або для дороги. Містить усі ваші необхідні речі та завжди буде в будь-який час під рукою.
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |