







1 195 ₴
Бьюті кейс GD Polo - це оригінальна скринька для косметики та аксесуарів особистої гігієни із міцного пластику. Легкий і дуже практичний аксесуар із стильним дизайном, створений для найвибагливіших клієнтів.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Б'юті-кейс |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Пластмаса |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 810 г |
| Стан | Новий |