Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак тактичний Camo Crux на 30л 029 002 0011
Опис товару:
- Секційний бак для води з буксирним вушкам
- 2 бічні кишені на блискавці.
- 3 петлі перед.
- 2 отвори для виходу трубки гідратаційної камери.
- D-подібні кільця на підтяжках та клапан, що закриває рюкзак.
- Численні лямки, що застібаються, дозволяють розширити рюкзак.
- Нагрудний ремінь із регулюванням положення.
- Класична ручка для перенесення.
- 4 компресійні ремені.
- Широкі сітчасті ремені із системою швидкого скидання.
- Профільована, посилена спинка.
- Ідентифікаційна липучка на передній та задній частині рюкзака.
- Дренажні отвори у бокових кишенях.
Характеристики:
- Матеріал: Poliester 600D
- Вага: 1кг
- Об'єм: 30 л
- Розміри: 57*28*19 см
- Виробник: Camo
|
| Виробник | Camo |
| Об`єм | 30 л |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 1 кг |
|
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 57 см |
|
| Тип рюкзака | Тактичні |