Сумка тканевая Pacsafe LS100 crossbody антивор
КС
+380 (50) 041-30-00
МТС+380 (93) 895-00-00
Life :)+380 (44) 233-33-85
Киев+380 (98) 490-00-02
Viber
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка тканевая Pacsafe LS100 crossbody антивор 40131530
Описание товара:
- Сумка має два відділення на блискавках. В них є кишені для впорядкування речей та кишеня з блокуванням RFID для захисту документів та банківських карт.
- Всередині сумки є точка кріплення гаманців і ключів, відділ для ручки.
- Сумка кросбоді обладнана стійким до порізів ремінцем. Довжину плечового ременя можна регулювати.
- Також модель обладнана маленькою річкою.
- Виготовлена модель з регенерованого нейлону ECONYL, підкладка – з переробленого поліестеру.
- При виготовленні сумки були використані 6 запатентованих технологій, які створюють надійний захист від крадіжок.
- Особлива захисна тканина, яка не дає просканувати кредитку та інші документи – RFIDsafe ™ blocking pockets & material.
- Вшита сталева сітка, що перешкоджає розрізанню сумки – eXomesh® slashguards.
- Посилений ремінець – Carrysafe® slashguard з Dyneema®.
- Карабін, який фіксує сумку на нерухомих предметах – Turn&Lock security hooks.
- Фіксація, блокування і закриття бігунка блискавки на замок – Lockabout security clip.
- Фіксація пулерів блискавки на замок – Zip clip.
Характеристики:
- Материал: полиэстер
- Об’єм сумки – 3 л,
- Розміри – 23 х 17 х 7,5 см,
- Вага – 385 г.
- Бренд - Pacsafe.
|
| Производитель | Pacsafe |
| Страна производитель | США |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Стиль | Спортивный |
| Цвет | Синий |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 75 мм |
|
| Тип сумки (1) | Сумка |
| Бренд | Pacsafe |
Сумка тканевая Pacsafe LS100 crossbody антивор