Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Schwarzwolf ELBERT Rolltop 25 л, чорний F3524000AJ3
Опис товару:
- Має основне внутрішнє відділення з однією окремою кишенею та невеликою кишенею для аксесуарів.
- Передньою маленькою кишенею на блискавці.
- Дві бічні сітчасті кишені.
- Отвір для навушників і однією маленькою задньою кишенею на блискавці.
- Після прокатки застібається на пластикову пряжку.
- Рюкзак має м'яку спинку, плечові лямки і дно виготовлено з практичного матеріалу, який миється.
Характеристики:
- Об'єм: рюкзак у рулоні 25 л, рюкзак у розкладеному вигляді 32 л.
- Матеріал: водонепроникний поліестер 650D, 100% поліестер.
- Розміри: рюкзак у рулоні 41 × 45 × 15 см, рюкзак у розкладеному вигляді 41 × 60 × 15 см.
- Вага: 708 г.
- Виробник: Schwarzwolf
|
| Виробник | Schwarzwolf |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 41 см |
| Вага | 708 г |
| Тип | Рюкзак |
|
| Тип | Рюкзак |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Schwarzwolf |