




1 700 ₴
Мала пластикова валіза на колесах 45L GD Polo жовта 60k001 small yellow
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Жовтий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 45 л |
| Висота | 57 см |
| Ширина | 34 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 2.45 кг |